Dane kontaktowe

Centrum Psychotechniczne

Tel. kom: 531 000 731

napisz do właściciela:
d.rosa@centrumpsychotechniczne.pl

 

Siemianowice Śląskie

CODZIENNIE!
ul. Jana Pawła II 1

 

 

 

 

Placówka Partnerska

 

 


luxmed

Poznaj nasz zespół

Dominika Rosa - właściciel -  Psycholog transportu, psycholog sądowy uprawniony do badania osób posługujących się bronią, doradca zawodowy. Figuruję w rejestrze psychologów uprawnionych do badań w transporcie pod numerem S - 125 prowadzonym przez marszałka województwa śląskiego. Specjalizuję się w orzecznictwie psychologicznym i diagnozie psychologicznej opartej na interpretacji rzetelnych narzędzi psychometrycznych. W pracy głòwnie zajmuję się badaniami psychotechnicznymi,  szkoleniami Studentów, Kierowców zawodowych oraz Instruktorów nauki jazdy z zakresu tematyki bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jestem absolwentką studiów podyplomowych Psychologii Transportu Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz studiów podyplomowych Doradztwa Zawodowego na Uniwersytecie Śląskim. Doświadczenie nauczyło mnie, że Osoby przychodzące na badanie psychotechniczne stresują się samą myślą o konieczności poddaniu się testom. W pracy staram się podchodzić do każdego z uśmiechem oraz z wyrozumiałością, a do każdej sytuacji podchodzę indywidualnie. Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Małopolskim Ośrodku Medycyny Pracy w Krakowie oraz w Centrum Edukacji Zawodowej Cargo w Jaworznie.  Obecnie współpracuję z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, gdzie prowadzę zajęcia ze Studentami z zakresu psychologii transportu, prowadzę również badania psychotechniczne w swojej pracowni. Zapraszam.

 

Agnieszka Wrześniak-Sarwa - Jestem psychologiem transportu, psychologiem sądowym z uprawnieniami do badań osób posługującyh się bronią. Studia magisterskie z zakresu psychologii kliniczno-sądowej i kliczniczno-wychowawczej ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z zakresu psychologii transportu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam uprawnienia do przeprowadzania badań w zakresie psychologii transportu;  Zostałam wpisana do ewidencji psychologów prowadzonej przez marszałka województwa śląskiego pod numerem S-183. Prowadzę również zajęcia terapeutyczne w ramach wczesnego wspomagania rozwoju, zajęcie rewalidacyjne oraz zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne w przedszkolu.  W latach 2008 – 2015: pracowałam jako psycholog w Zespole Opiekuńczo-Wychowawczym nr 3 w Sosnowcu, gdzie zajmowałam się diagnozą dzieci, prowadziłam zajęcia indywidualne i grupowe, pracowałam z rodzinami biologicznymi i kandydatami na rodziców adopcyjnych wychowanków oraz niepełnoletnimi matkami przebywającymi w placówce. Jestem instruktorem masażu dla niemowląt Shantala i Trenerem Umiejętności Społecznych.


Ewa Baranowskajestem psychologiem sądowym, psychologiem transportu i arteterapeutą. Aktualnie przygotowuję się do certyfikatu coacha i socjoterapii. Od kilku lat pracuję jednocześnie w medycynie pracy oraz psychologii klinicznej (z osobami uzależnionymi, rodzinami, młodzieżą oraz osobami chorymi psychicznie). Codziennie uśmiecham się do życia, pijąc dobrą herbatę, podróżując i propagując harmonię.


Renata Pajda - psycholog, psychoterapeuta, trener. Studia magisterskie ukończyłam naUniwersytecie Jagiellońskim. Jestem absolwentka Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Pomocy Psychologicznej na Uniwersytecie Śląskim.
Ukończyłam kurs psychoterapii psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Ukończyłam szkolenie trenera warsztatów kreatywności Odyssey of the Mind. Absolwentka Śląskiej Szkoły Trenerów „Meritum” w Katowicach. – 5 stopień European Qualifications Framework. Ukończyłam szkolenie z terapii przez sztukę organizowane przez Fundację Chorym Psychicznie im. T.Deca przy Szpitalu Babińskiego w Krakowie. Obecnie odbywam całościowe, 4-letnie szkolenie do certyfikatu psychoterapeuty atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, prowadzone przez Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów w Gliwicach oraz Polski Instytut Psychodramy w Krakowie. Posiadam doświadczenie zawodowe w pracy z osobami dorosłymi i młodzieżą. Na co dzień pracuję jako psychoterapeuta  i trener w Centrum Leczenia Oparzeń  w Siemianowicach Śląskich. W pracy z klientem integruję podejście psychodynamiczne, psychodramę oraz korzysta  z technik poznawczo-behawioralnych.

 

Współpraca:


NZOZ Nowa Medycyna Pracy

Centrum Psychoedukacji Kore

NZOZ Med- Orzeł S.C.